Gotowy na zmiany?

Tu przeprogramujesz swoją głowę

i zaczniesz żyć tak jak chcesz.

Monika Ray

CZUJESZ, ŻE UTKNĄŁEŚ W ŻYCIU?

Brakuje Ci spełnienia w życiu zawodowym lub osobistym?

Szukasz nowego kierunku, ale nie wiesz od czego zacząć?

Kiedy czujesz, że utknąłeś w życiu, nie zawsze potrzebujesz terapii. Terapia dotyczy przeszłości.

Porozmawiajmy o Tobie

Spójrz na swoje życie z innej perspektywy.
Zobacz, czego Ci w nim brak.
Wróć do swoich wartości i marzeń, bo one mówią co jest dla Ciebie ważne.

 

Wzmocnij się

Zacznij budować na tym w czym czujesz się pewnie, porzucając ograniczające przekonania, które hamują Twój rozwój. Odkryj swoje umiejętności, talenty i zdolności, które sprawiają, że jesteś tak wyjątkowy.

Zmiana nie jest łatwa, ale warta wysiłku, jeśli pragniesz lepszego życia.

 

NIE JESTEŚ SAM

Nazywam się Monika Ray i jestem gotowa pomóc Ci uporządkować myśli, precyzyjnie wyznaczyć kierunki zmian, i krok po kroku wcielić w życie działania, które odmienią Twoje życie.

Zasługujesz na wszystko, czego pragniesz. I wiem, że możesz to osiągnąć, jeśli tylko tego chcesz.

Zacznij budować swoje życie z pewnością siebie i odwagą, od zaraz.

 

 

Referencje

Referencje

Małgorzata Sylla, Belgia. 02.2022

Dzięki sesjom z Moniką nauczyłam się być bardziej pozytywna. Zrozumiałam, że wszystkie złe i negatywne sytuacje, które przytrafiają się nam wszystkim, mają nam dać dobre lekcje, aby czegoś nas nauczyć. Każda sesja była niesamowita, bardzo emocjonująca i skoncentrowana na mnie – tego potrzebowałam, żeby na chwilę zwolnić i pomyśleć o sobie.

Po każdym spotkaniu miałam dużo energii i motywacji oraz zupełnie inną wizję tego, nad czym pracowałyśmy podczas sesji.

To było naprawdę super! Dziękuję Monika

Bertine Brouwer, Holandia. 10.2022

Monika wnosi ze sobą bardzo przyjemną, pozytywną energię. Jest świetną słuchaczką, nie ocenia i dokonuje refleksji w sposób, który zawsze dawał mi nowe perspektywy i spostrzeżenia. Pracując z nią, czułam, że jestem w bardzo bezpiecznych rękach.

Każda rozmowa była super wartościowa i dała mi nową wiedzę.

Monika jest świetnym coachem i zdecydowanie polecam ją każdemu, kto chce dokonać zmian w swoim życiu!

Silvia Giacon, Włochy. 07.2022

Monika jest świetnym coachem. Swoim łagodnym i bezpośrednim podejściem pomogła mi zwiększyć świadomość i wyznaczyć nowe cele życiowe. Gorąco ją polecam!

Ionela Ciolan, Rumunia. 03.2022

Monika jest najlepszym sprzymierzeńcem, jakiego można mieć na drodze rozwoju osobistego. Jeśli potrzebujesz jasności co do swoich celów, przekształć wymarzone cele w realistyczne działania, zbuduj pewność siebie i motywację oraz zacznij działać na własną korzyść!

Krishna Murthy, Wlk. Brytania. 01. 2023

Monika jest pasjonatką life coachingu. Zaangażowanie, energia i entuzjazm Moniki sprawiają, że jej coaching jest pomysłowy, intuicyjny i łatwy do rozmowy. Jej oczywiste doświadczenie wynika z jej głębokiej wiedzy w zakresie coachingu życia.

Coaching Moniki był najlepszy jakiego doświadczyłem.
Świetny trener! Wielki talent! Bardzo ją polecam.

Małgorzata Wyszomierska, Polska. 01. 2023

Mam ogromną przyjemność pracować z Moniką od dłuższego czasu. Sama jestem coachem, tym bardziej cenię sobie zaangażowanie, wiedzę i indywidualne podejście do każdego tematu. Za każdym razem mam poczucie bycia zaopiekowaną i wiem, że mogę w 200% powierzyć każdy temat Monice.
Dociekliwość oraz umiejętne prowadzenie sesji przez Monikę, niejednokrotnie prowadziło mnie do cudownych odkryć i refleksji.
Cóż mogę rzec, pełen profesjonalizm!!!

Social Media

Tu jestem!

Life coaching

Ujarzmij swój roller-coaster!

Od czasu do czasu wszyscy przechodzimy przez trudny i burzliwy czas, mimo szalonych wysiłków współczesnego świata, by przedstawiać życie jako niekończącą się, kolorową i radosną przygodę. Życie jest jak kolejka górska, ale nie zawsze jesteśmy na górze.

Liczy się siła twojego umysłu

W procesie coachingowym pracujemy ze świadomością, że każdy człowiek ma wielki, wewnętrzny potencjał do zmiany. Ty znasz siebie najlepiej. Znasz swoje potrzeby, przekonania i słabości – nawet jeśli czasami, na pierwszy rzut oka, możesz nie zdawać sobie sprawy z ich istnienia.

W czym mogę Ci pomóc?

Pytanie brzmi: jak możemy wykorzystać wzloty i upadki oraz związane z nimi emocje radości, smutku, złości lub strachu o przyszłość, dla naszego osobistego rozwoju?

Wybierz w jakich dziedzinach życia potrzebujesz wsparcia. Mogą to być relacje te w pracy lub te osobiste.

Relacje i pewność siebie

Stawianie czoła przelomowym momentom życia

Praca – źródło satysfakcji i spełnienia

Twoja zmiana

Zrób sobie przerwę i poświęć trochę czasu dla siebie

Nawet jeśli nie wiesz, co przyniesie jutro (bo życie jest jak rollercoaster), możesz pozostać stanowczy i szczery wobec siebie. Możesz budować swoją siłę i pewność siebie poprzez dokonywanie własnych, niezależnych wyborów i mądre działanie. W ten sposób tworzysz własną ścieżkę i własną odpowiedź na życie.

Zanim jednak zaczniesz działać, musisz się zatrzymać, poświęcić trochę czasu i pomyśleć o tym. Spojrzenie na rzeczy z szerszej perspektywy otworzy twój umysł i przyniesie nowe pomysły. Pomoże ci to zbudować plan, strategię zmian. Zobaczysz wyraźniej, jakie kroki musisz podjąć, aby osiągnąć swoje cele i żyć lepszym, bardziej świadomym życiem.

Odpowiedź jest w twoim umyśle. Odkryjmy to razem!

“Człowiek staje się tym,
kim wierzy że jest.”

Mahatma Gandhi

Newsletter

Zapisz się na moją listę

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter. Będę dzieliła się tam moją wiedzą i doświadczeniem,  powiem Ci o moich warsztatach i szkoleniach lub o ważnych dla mnie wydarzeniach.

Tutaj zostaw swój e-mail, abym mogła wysyłać do Ciebie moje oferty

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych danych, by otrzy­mać bezpłatne materiały oraz new­slet­ter. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć. Szczegóły privacy policy

“Przeszłość jest w Twojej głowie.
Przyszłość jest w Twoich rękach.”

    B. Ford