Kontakt

 

.

kontakt

Jesteś gotowy na zmiany?

Jeśli tak, zarezerwuj sesję wprowadzającą i zobacz co możesz zyskać na coachingu ze mną. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Omówimy jak może wyglądać Twój osobisty program rozwoju oraz zasady, na jakich będziemy współpracować.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółow, poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,

 

FAQ

Czym jest coaching?

Coaching to partnerowanie klientowi w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje go do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału. Proces coachingu często odblokowuje wcześniej niewykorzystane źródła wyobraźni, produktywności i przywództwa.

Wszyscy mamy cele, które chcemy osiągnąć, wyzwania, które staramy się pokonać i chwile, w których czujemy, że utknęliśmy. Współpraca z coachem może zmienić Twoje życie, wprowadzając Cię na ścieżkę spełnienia osobistego i zawodowego.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Obejrzyj video ICF (Międzynarodowej Federacji Coachingu)

Czy coaching jest dla mnie?

Jeśli jesteś otwarty na zmiany, chcesz się rozwijać pracując nad swoimi zachowaniami i złymi nawykami, oraz przełamując schematy myślenia, które nie przynoszą Ci korzyści, coaching jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile trwa sesja coachingowa?

Sesja trwa godzinę. Może zostać skrócona na życzenie klienta, jeśli np. dojdzie do satysfakcjonujących go wniosków lub rozwiązań przed upływem godziny.

Jak wygląda sesja coachingowa?

Sesja coachingowa to przyjazna i poufna rozmowa. Jestem dla Ciebie wsparciem: uważnie Cię słucham, pomagając określić, na jakich wyzwaniach albo problemach chcesz się skupić. Zadaję konkretne pytania, które pomagają Ci spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i prowadzą do znalezienia odpowiedzi lub rozwiązań.  Na końcu każdego spotkania podsumowujesz to, co odkryłeś lub zrozumiałeś i planujesz konkretne kroki na najbliższe dni, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu.

Moją rolą jest zapewniać taki przebieg każdej sesji, aby uwzględniać cele, które ustaliliśmy w ramach Twojego programie coachingowego. Twoim zobowiązaniem jest bycie odpowiedzialnym za swoje działania i rozwój tzn. dokładać wszelkich starań, aby wprowadzać w życie to, co sobie założyłeś podczas sesji. Ja jestem od motywowania, Ty od działania!

Czym się różni coaching od terapii?

Terapia skupia się na rozwiązywaniu problemów mających swoje źródło w przeszłości i na przywracaniu zdrowego stanu ducha. Działa od -10 do 0 (np. depresja, stany lękowe, brak snu itp. Cel: powrót do normalnego funkcjonowania).

Coaching jest skupieniem się na tym co Tu i Teraz, i na tym co chcesz osiągnąć w przyszłości. Działa od 0 do 10 (analizuje co w Twoim życiu działa, co nie działa; Twoje wartości, potrzeby, marzenia, cele. Usuwa blokady, które nie pozwalają Ci wykorzystywać Twojego pełnego potencjału. Zamiast tego uczysz się budować na swoich mocnych stronach i pozytywnie podchodzić do życia. 

Jak często odbywają się sesje?

Sesje odbywają się co 10-14 dni. W ten sposób możesz najpełniej wdrażać zmiany, obserwować swój rozwój i  postępy oraz podejmować konkretne kroki w kierunku osiągania Twoich celów.

Ile kosztuje sesja coachingowa?

Sesja coachingowa nie stanowi sama w sobie zamkniętej całości, jest częścią procesu programu coachingowego, który trwa od 3-12 miesięcy, w zależności od potrzeb. Dlatego cena obejmuje cały pakiet i jest ustalana z klientem indywidualnie. W zależności od programu, ceny wahają się od 3000-7000 PLN.

Napisz do mnie!

 

Jeśli chcesz napisać kilka słów o sobie i swoich potrzebach rozwojowych lub zadać dodatkowe pytania, wypełnij ten formularz.  Odpowiem Ci jeszcze tego samego dnia 🙂 

Kontakt

Zastrzeżenie:

Coaching w żaden sposób nie zastępuje profesjonalnej opieki psychiatrycznej lub medycznej.

“Ludzie często mówią, że motywacja nie trwa długo. Cóż, podobnie jest z kąpielą – dlatego polecamy ją codziennie.”

    Z. Ziglar