Nazywam się Monika Ray,

i pracuję jako coach rozwoju osobistego.

Wspieram ludzi, którzy szukają prawdziwej zmiany, stoją przed dużymi lub małymi wyzwaniami w życiu osobistym lub zawodowym, którzy „utknęli” i szukają nowego kierunku: ludzi, którzy wierzą, że mają moc aby się zmienić, ale nie wiedzą jak zacząć.

o mnie

Kim jestem?

Z wykształcenia socjolog, mam prawie 30-letnie doświadczenie zawodowe zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Zajmowałam się polityką, lobbingiem, public relations, reklamą i różnymi dziedzinami polityki europejskiej, w tym ochrona środowiska i przeciwdziałaniem zmian klimatu. Teraz działam również dziedzinie coachingu pesonalnego, która od dawna mnie interesuje i która stała się moją pasją. Prowadzę sesje coachingowe po polsku, angielsku i francusku.

Mieszkam i pracuję w Brukseli od szesnastu lat. Kocham to miasto za jego otwartość i wielokulturowy charakter.

Wychowana w komunistycznym kraju, doświadczyłam jego politycznego, gospodarczego i społecznego przejścia do wolności i demokracji oraz ogromnych wyzwań związanych z tą transformacją.  Dało mi to, jako młodej wtedy osobie, rozpoczynającej samodzielne życie i karierę zawodowa, dużą odporność na zmiany, pozytywną energię i chęć budowania swojego życia w wybrany przez siebie sposób.

 

 

Piętnaście lat na kierowniczych stanowiskach nauczyło mnie słuchać ludzi, szanować ich poglądy i wartości, ich charaktery, marzenia i ambicje oraz czerpać i budować na różnicach w środowisku społecznym. Nauczyłam się czerpać satysfakcję i osiągać sukcesy poprzez pracę zespołową i przywództwo.

Odgrywanie różnych ról w naszym życiu, prywatnych i zawodowych, jest bardzo satysfakcjonujące i poszerza nasze perspektywy. Jako szczęśliwa mama młodej i niezależnej córki wiem, jak radosne, ubogacające i stanowiące wyzwanie mogą być doświadczenia rodzicielstwa.

Jestem tu, by wesprzeć Cię w rozwoju osobistym,  pomóc ci wytyczyć nowe cele i dokonać zmian w kierunku szczęśliwego, satysfakcjonującego życia i spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym.

Chcesz porozmawiać o tym, jak mogę Cię wesprzeć w Twoim programie coachingowym?

“Przeszłość jest w Twojej głowie.
Przyszłość jest w Twoich rękach.”

    B. Ford